Cenník

Podrobný popis a cenník všetkých mojich služieb. Nakombinujte si služby podľa seba, alebo ma kontaktujte a nechajte si poradiť.

Nájdite čo potrebujete

Keramická ochrana
FX PROTECT VISION

Keramická ochrana
FX PROTECT EVOLUTION

Keramická ochrana
FX PROTECT HYPERNITY

Voskovanie
karosérie

Detailing

Tepovanie a čistenie kože / textilu

Tepovanie, sedadiel, stropu, stĺpikov, tapacíru dverí, koberčekov, spodného koberca a batožinového priestoru. Čistenie, ošetrenie koženných častí vozidla pomocou prémiovej autokozmetiky pre profesionálov. Dezinfekcia interiéru ozónom.

Cena (malé auto): 100€
Cena (malé auto): 150€ (demontáž sedadiel)
Cena (veľké auto): 130€
Cena (veľké auto): 180€ (demontáž sedadiel)

Detailing GOLD - Interiér & Exteriér

Predumytie vozidla aktívnou penou, umytie PH neutrálnym šampónom, dôkladné vyčistenie podblatníkov a diskov, nanesenie tekutého vosku, čistenie medzidverových priestorov, impregnácia pneumatík, vyfúkanie prachu zo špár stlačeným vzduchom, kompletné vysávanie interiéru, detailné čistenie prístrojovej dosky a dverí, čistenie stropu, čistenie okien z oboch strán, čistenie a ochrana kože pomocou sealantu. Na záver dezinfekcia interiéru ozónom.
Cena (malé auto): 125€
Cena (veľké auto): 145€

Profesionálne ručné umytie exteriéru

Predumytie vozidla aktívnou penou, umytie PH neutrálnym šampónom, dôkladné vyčistenie podblatníkov a diskov, nanesenie tekutého vosku, čistenie medzidverových priestorov, impregnácia pneumatík.
Cena (malé auto): 40€
Cena (malé auto): 50€

Leštenie svetlometov automobilu

Odhmlenie svetlometov, leštenie orbitálnou alebo rotačnou leštičkou do vysokého lesku. Zbavenie svetlometov od škrabancov a ďalších nedostatkov, nanesenie polymérovej ochrany pred poškodením.

Cena: 40€ / kus

Keramická ochrana FX PROTECT VISION

Postup práce:

O ochranu tvojho laku sa postará keramický povlak FX PROTECT VISION. Vytvára silnú ochrannú vrstvu a výrazne zvyšuje lesk. Silný hydrofóbny efekt (vodoodpudivosť) umožňuje, že voda spolu s nečistotami ľahko z povrchu stečie, vozidlo zostane dlhšie čisté a jeho údržba sa výrazne zjednoduší.
Výhody:

Cena:
individuálne po konzultácii

Keramická ochrana FX PROTECT EVOLUTION

Postup práce:

O ochranu tvojho laku sa postará keramický povlak FX PROTECT EVOLUTION 9H. Vysoko odolný nano-keramický povlak vytvára po vytvrdnutí extra silnú ochrannú vrstvu. Chráni tvoj lak pred počasím, UV žiarením, agresívnou chémiou a koróziou. Vďaka vysokej tvrdosti výrazne redukuje tvorbu škrabancov na laku.
Výhody:

Cena:
individuálne po konzultácii

Keramická ochrana FX PROTECT HYPERNITY

Postup práce:

O ochranu tvojho laku sa postará keramický povlak FX PRTORCT HYPERNITY 9H s technológiou SELF HEALING (samoliečenie). Túto ochranu môžu aplikovať len certifikované štúdia. Chceš pre lak tvojho auta to najlepšie? Nech sa páči. Žiadne kompromisy.
Výhody:

Cena:
individuálne po konzultácii

Voskovanie karosérie - 2 vrstvy

Postup práce:

Cena (prémiový keramický vosk): 179€
Cena (karnaubský a syntetický vosk): 139€

Potrebujete pomoc s výberom,
alebo sa chcete objednať?

Napíšte mi správu – spojíme sa a prebereme vaše predstavy.

Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním vašich osobných údajov za účelom odpovede.
Formulár je ochránený službou reCAPTCHA od Google.