Detailing exteriéru

Za 3 až 4 dni premením vaše auto, alebo motocykel, v reprezentatívny kúsok, na ktorom necháte oči – alebo v prípade predaja dostanete maximum peňazí.

Ako pristupujem ku svojej práci?

Na svoje veci som perfekcionista – každý automobil leštím tak, ako keby bol môj vlastný. Za výsledok svojej práce strčím ruku do ohňa. Po starostlivosti u mňa v garáži sa bude Váš automobil lesknúť tak, že sa pred jeho zrkadlovým lakom bez problému oholíte. 🙂

Moje služby detailingu sa vám oplatia, pokiaľ:

before after

Ako to vidia moji zákazníci

janko-v
Super práca Andrej Šimek. Som maximálne spokojný a už sa neviem dočkať na keramiku. Auto si zaslúži wellnes tiež 😉🚗
Janko V.
zlatica-p
Autíčko vyzerá ako nové, zmizla vačšina škrábancov a dnešný dážď išiel mimo nás... vrelo odporúčam.
Zlatica P.
andrej-l
Určite odporúčam. S ochotou a kvalitou. Zmizlo veľa škrkancov a auto vyzerá ako nové. Ďakujem PS: určite odporúčam... sám sa ešte vrátim.
Andrej L.
erika-s
Odborne a precízne prevedená práca, fantastický prístup - ak potrebujete postarať sa o autíčko - nieje nikto lepší!
Erika S.
stefan-n
Skvelá práca, vrelo odporúčam! ☺️ Škrabance zmizli. Veľmi dobrá komunikácia a ochota. Vidieť, že práca Andreja baví a má ju rad. Moje autíčko dostalo veľa lásky. Ďakujem ☺️
Stefan N.
renca-m
Odporúčam všetkými 10 aj 20 😁 auto vyzerá ako nové, krásne vyleštené, vytepované až mi bolo ľúto si sadnúť 😁 veľmi som spokojná s prístupom a hlavne výsledkom môjho auta.
Renča M.
lukas-k
Skvelý prístup a vysvetlenie daných produktov a práce. Výsledok práce je dokonalý, krajšie ako keď som ho bral z predajne 😁. Určite odporúčam na práci si dáva záležať a vidieť že ho to baví 🙂
Lukáš K.

Detailing vášho vozidla prebehne v 5 krokoch

1

Prevzatie vozidla

dohodnutý termín si od vás vo svojich priestoroch v Bratislave vozidlo – po vyplnení predávacieho protokolu – prevezem. Urobím obhliadku auta a dohodneme sa na čase odovzdania.

2

Umytie a dekontaminácia vozidla

Exteriér vašho vozidla dôkladne umyjem pH neutrálnym šampónom, lak a kola chemicky / mechanicky dekontaminujem a na záver auto vysuším vysokogramážnym ručníkom a stlačením vzduchom.

3

Strojové leštenie laku

Pomocou excentrických, ratačných leštičiek vyleštím lak do zrkadlového lesku. Odstráním až 98 % povrchových škrábancov a ďalších poškodení (hologramy, stopy, vlásečnice atď.).

4

Aplikácia ochrany

Na lak, sklá, plasty, kola, svetlá a ďalšie materiály nanesiem ochrannú vrstvu na fixáciu lesku, ľahšiu údržbu, a ochranu proti nečistotám. Podľa vybraného balíčku aplikujem syntetický vosk, keramický sealant alebo odolný keramický povlak.

5

Odovzdanie vozidla

V dohodnutý deň vám vozidlo odovzdám. Zaplatiť môžete v hotovosti, na faktúru, prevodom na účet. Potom už si len užívate vzhľadovo nové auto, pochvaly kolegov a pohľady okoloidúcich. 🙂

Neviete, ktorý program si vybrať?

Napíšte mi správu – spojíme sa a prebereme vaše predstavy.

Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním vašich osobných údajov za účelom odpovede.
Formulár je ochránený službou reCAPTCHA od Google.